This site uses cookies. When you browse the site you are consenting to its use. Know more.

Blocked content!
Know more about: Academy points

The content you tried to access is Exclusive to level 1 and above...

To see the highlighted Tips from our expert members with better results you must:

  1. Have your login done here at BettingAcademy.com;
  2. Be at least level 1 here at the Academy.

See how to get Academy points:


Soccer Matches

Choose day competitions
England

South America

Spain

Portugal

Italy

Scotland

Greece

Netherlands

France

Belgium

Turkey

Egypt

Asia

World

Argentina

Bolivia

Albania

Costa Rica

El Salvador

Mexico

Cyprus

Chile

+11 blocked competitions
South Africa

Italy

Spain


C Hour Home   Away  
20:15 Man Utd vs Burnley
18:00 UD Ibiza vs Barcelona
20:00 Unionistas de Salamanca vs Real Madrid
19:45 Juventus vs Roma
00:00 Sounders vs Peñarol
19:30 Leicester vs West Ham
19:30 Tottenham vs Norwich
22:15 San José vs Guaraní
18:00 Elche vs Athletic Club
20:00 UD Logroñés vs Valencia
20:00 Badalona vs Granada
20:00 Tenerife vs Valladolid
20:00 Girona vs Villarreal
20:00 Real Sociedad vs Espanyol
19:45 Nottm Forest vs Reading
19:45 Charlton vs Fulham
19:45 Guimarães vs Porto
19:45 Aberdeen vs Motherwell
19:45 Hibernian vs Hamilton
19:45 Kilmarnock vs Celtic
19:45 Livingston vs St. Johnstone
19:45 Rangers vs St. Mirren
19:45 Ross vs Midlothian
13:00 Larissa vs Panaitolikos
15:15 Volos NFC vs AEK
15:15 OFI vs Olympiakos
17:30 Panathinaikos vs Atromitos
00:00 Cracovia vs Dinamo
01:00 Gamba vs V-Varen
01:00 Mito vs Omiya
07:30 Zorya vs Neftchi
08:00 Legia vs Nyíregyháza
08:00 Para Hills vs Panthers
08:00 Zorka-BDU vs Isloch
09:00 Chertanovo M vs Aktobe
09:30 Příbram vs Dukla
09:45 Blue Eagles vs W Strikers
10:00 Zbrojovka vs Skalica
10:00 Sparta vs Vysočina
10:00 Pardubice vs Slovan Liberec II
10:00 Jastrzębie vs Z Sosnowiec
10:00 Baník vs Ružomberok
10:00 Liptovský vs Třinec
10:00 Yenisey vs Gjilani
11:00 Slavia vs Sputnik
12:00 Łódzki KS vs Zorya
12:00 Senica vs Dubnica
12:00 Randers vs Vendsyssel
12:00 Arda vs Prishtina
12:00 Vojvodina vs Spartak
12:30 Slavia vs Ústí
12:30 Slovan vs Dynamo CB
12:30 Tsarsko selo vs Botev Galabovo
13:00 Heidenheim vs A Lustenau
13:00 Ried vs Wattens
13:00 Wisła Płock vs Slovan
13:00 Osnabrück vs Verl
13:00 Gyirmót vs Sereď
13:00 Dinamo vs St. Pölten
13:00 Botev vs Dinamo Tbilisi
13:00 Austria vs Petržalka akadémia
13:00 Etar vs Qabala
13:00 Varnsdorf vs Táborsko
13:00 Cracovia vs Partizan
13:45 Domžale vs Budafoki MTE
14:00 OB vs Helsingborg
14:00 Botoşani vs Trnava
14:00 Legia vs Voždovac
14:00 Piast vs Ludogorets
14:00 Arsenal vs İnter Bakı
14:00 Rijeka vs Triglav
14:00 Yenisey vs Hebar 1918
14:30 Górnik vs Trenčín
14:30 Steaua vs Jeonbuk Motors
14:30 Lech vs Astra
15:00 Teplice vs Śląsk
15:00 Kielce vs Olimpik D
15:00 Ulm vs Türkgücü-Ataspor
15:00 Dinamo vs Krasnodar
15:00 Dundalk vs CFR
16:00 Mura vs Beltinci
16:30 Fortuna II vs Steinbach
17:30 Holstein vs Flora
17:30 Roskilde vs B 93
17:30 FAC vs Wiener Linien
18:00 Kapfenberg vs Draßburg
18:00 Xamax vs Chaux-de-Fonds
18:00 Meuselwitz vs Einheit Rudolstadt
18:00 Lichtenberg vs Eintracht Mahlsdorf
18:30 Pesch vs TuRU
19:45 Derry vs Finn Harps
00:00 Lok Plovdiv vs Kaisar
00:00 Chertanovo M vs Voluntari
00:00 Olimpija vs Dinamo Zagreb II
00:00 Cherno More vs Energiya
00:00 Chindia vs Rotor
00:00 Academica vs Kaspyi
00:00 Iaşi vs Mladost Lučani
00:00 Voždovac vs Karagandy
00:00 Cienciano vs Melgar
00:00 Astra vs Kolos
00:00 Cracovia vs Hartberg
00:00 Neftekhimik vs Chayka