Competition
Campeonato de Portugal Prio 2020/2021
Portugal
Games
Sat | 19.Sep.2020 - 15:00 | Vitória Guimarães II | 1-1 | Felgueiras 1932 | Gam1 | ||||
Sat | 19.Sep.2020 - 15:00 | Espinho | 0-1 | Anadia | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Tirsense | 1-0 | AR São Martinho | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Fafe | 3-0 | Camacha | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Berço | 3-0 | Desportivo Aves | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Rio Ave II | 3-2 | Brito | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Mondinense | 1-2 | Pevidem | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Caldas | 3-0 | Fátima | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Pêro Pinheiro | 1-0 | Sintrense | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Alverca | 1-0 | Lourinhanense | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | São João Ver | 1-1 | Sanjoanense | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Vila Cortez | 2-1 | Águeda | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Castro Daire | 2-0 | Valadares Gaia | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Lusitania FC Lourosa | 2-1 | Lusitano FCV | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Coimbrões | 3-0 | Marítimo II | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Pedras Rubras | 1-0 | Amarante | Gam1 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Merelinense | 1-0 | Maria da Fonte | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Sporting Braga II | 3-0 | Bragança | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Vianense | 0-0 | Vilaverdense | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Pedras Salgadas | 0-0 | Montalegre | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Vidago | 2-1 | Aguia FC Vimioso | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Mirandela | 2-0 | Cerveira | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Real | 2-1 | Fabril Barreiro | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Oriental Dragon | 0-1 | Belenenses II | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Juventude Evora | 3-1 | Aljustrelense | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Pinhalnovense | 1-0 | Lusitano GC Evora | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Olhanense | Armacenenses | Gam1 | |||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Alcains | 0-0 | Benfica Castelo Branco | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Sertanense | 1-1 | Mortágua | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Vitória de Sernache | 3-0 | Oliveira Hospital | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Condeixa | 1-0 | Oleiros | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 15:00 | Marinhense | 3-0 | GRAP | Gam1 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 20.Sep.2020 - 16:00 | Gondomar | 1-1 | Salgueiros | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 16:00 | Leca | 0-0 | Trofense | Gam1 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 16:00 | União Madeira | Vila Real | Gam1 | |||||
Sun | 20.Sep.2020 - 16:00 | Câmara de Lobos | 1-2 | Paredes | Gam1 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 20.Sep.2020 - 16:00 | Fontinhas | 1-2 | Estrela Amadora | Gam1 | ||||
Mon | 21.Sep.2020 - 17:00 | Oriental Lisboa | 0-1 | Sporting CP II | Gam1 | ||||
Group D | |||||||||
Mon | 21.Sep.2020 - 20:00 | Beira-Mar | 0-2 | Canelas 2010 | Gam1 | ||||
Sat | 03.Oct.2020 - 15:00 | Valadares Gaia | 2-1 | Espinho | Gam2 | ||||
Group C | |||||||||
Sat | 03.Oct.2020 - 17:00 | Amarante | 8-0 | União Madeira | Gam2 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 03.Oct.2020 - 21:00 | Estrela Amadora | 3-0 | Ideal | Gam2 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Felgueiras 1932 | 1-0 | Mondinense | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | AR São Martinho | 1-1 | Fafe | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Desportivo Aves | Rio Ave II | Gam2 | |||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Sintrense | 0-1 | Caldas | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Sacavenense | 3-0 | Pêro Pinheiro | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | União Almeirim | 3-2 | 1º Dezembro | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Fátima | 0-4 | Torreense | Gam2 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Sanjoanense | 5-0 | Vila Cortez | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Anadia | 1-1 | Lusitania FC Lourosa | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Lusitano FCV | 1-2 | São João Ver | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Canelas 2010 | 4-0 | Castro Daire | Gam2 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Salgueiros | 1-0 | Coimbrões | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Vila Real | 0-1 | Gondomar | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Paredes | 0-1 | Leca | Gam2 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Cerveira | 0-0 | Merelinense | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Maria da Fonte | 1-0 | Vianense | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Montalegre | 0-2 | Mirandela | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Bragança | 0-0 | Vidago | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Vilaverdense | 1-4 | Sporting Braga II | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Aguia FC Vimioso | 1-1 | Pedras Salgadas | Gam2 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Sporting CP II | 2-0 | Praiense | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Belenenses II | 0-2 | Fontinhas | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Fabril Barreiro | 2-2 | Oriental Lisboa | Gam2 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Aljustrelense | 1-0 | Moncarapachense | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Amora | 2-1 | Olhanense | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Armacenenses | Pinhalnovense | Gam2 | |||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Benfica Castelo Branco | 1-0 | União de Leiria | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Carapinheirense | 1-0 | Marinhense | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Oleiros | 5-0 | Alcains | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | GRAP | 1-7 | Vitória de Sernache | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Oliveira Hospital | 1-3 | Sertanense | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 15:00 | Mortágua | 0-0 | Condeixa | Gam2 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 04.Oct.2020 - 16:00 | Brito | 0-2 | Vitória Guimarães II | Gam2 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 16:00 | Camacha | 0-3 | Berço | Gam2 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 04.Oct.2020 - 16:00 | Marítimo II | 7-1 | Câmara de Lobos | Gam2 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 04.Oct.2020 - 16:00 | Rabo Peixe | 2-1 | Real | Gam2 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 04.Oct.2020 - 18:00 | Trofense | 2-0 | Pedras Rubras | Gam2 | ||||
Group D | |||||||||
Mon | 05.Oct.2020 - 16:00 | Águeda | 0-2 | Beira-Mar | Gam2 | ||||
Group B | |||||||||
Fri | 16.Oct.2020 - 20:15 | Felgueiras 1932 | 1-2 | Brito | Gam3 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 15:00 | Berço | 3-2 | AR São Martinho | Gam3 | ||||
Group A | |||||||||
Sat | 17.Oct.2020 - 15:00 | Merelinense | 2-0 | Vianense | Gam3 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 17.Oct.2020 - 16:00 | União de Leiria | 1-1 | Oleiros | Gam3 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 17.Oct.2020 - 18:00 | Real | 1-1 | Estrela Amadora | Gam3 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 18.Oct.2020 - 12:15 | Gondomar | 3-0 | Amarante | Gam3 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Rio Ave II | 1-0 | Camacha | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Fafe | 2-1 | Pevidem | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Vitória Guimarães II | Desportivo Aves | Gam3 | |||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Loures | 3-0 | Fátima | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Pêro Pinheiro | 1-0 | União Almeirim | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Caldas | 1-3 | Sacavenense | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Alverca | 3-0 | União Santarém | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | 1º Dezembro | 1-1 | Lourinhanense | Gam3 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Castro Daire | 1-0 | Águeda | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | São João Ver | 7-0 | Vila Cortez | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Lusitano FCV | 1-1 | Anadia | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Beira-Mar | 2-0 | Sanjoanense | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Espinho | 0-3 | Canelas 2010 | Gam3 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Pedras Rubras | 2-1 | Paredes | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Coimbrões | 0-0 | Vila Real | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | União Madeira | 1-3 | Trofense | Gam3 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Vidago | 0-0 | Vilaverdense | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Cerveira | 0-1 | Montalegre | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Pedras Salgadas | 1-2 | Bragança | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Sporting Braga II | 5-1 | Maria da Fonte | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Mirandela | 1-1 | Aguia FC Vimioso | Gam3 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Olimpico do Montijo | 1-0 | Belenenses II | Gam14 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Oriental Dragon | 0-0 | Sporting CP II | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Oriental Lisboa | 0-1 | Rabo Peixe | Gam3 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Lagos | 3-0 | Aljustrelense | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Moncarapachense | 0-1 | Vitória FC | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Olhanense | 2-1 | Louletano | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Pinhalnovense | 1-1 | Amora | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Lusitano GC Evora | Armacenenses | Gam3 | |||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Moura | 2-2 | Juventude Evora | Gam3 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Sertanense | 2-0 | GRAP | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Vitória de Sernache | 1-1 | Carapinheirense | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Marinhense | 1-0 | Benfica Castelo Branco | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Condeixa | 2-2 | Alcains | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 15:00 | Mortágua | 1-1 | Oliveira Hospital | Gam3 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 18.Oct.2020 - 16:00 | Câmara de Lobos | 0-4 | Leca | Gam3 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 18.Oct.2020 - 16:00 | Fontinhas | 2-2 | Ideal | Gam3 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 16:00 | Praiense | 0-0 | Fabril Barreiro | Gam3 | ||||
Regular Season | |||||||||
Fri | 23.Oct.2020 - 17:00 | Louletano | 5-0 | Pinhalnovense | Gam4 | ||||
Group D | |||||||||
Fri | 23.Oct.2020 - 20:15 | Águeda | 1-0 | Espinho | Gam4 | ||||
Group A | |||||||||
Sat | 24.Oct.2020 - 12:00 | Bragança | 0-1 | Mirandela | Gam4 | ||||
Group B | |||||||||
Sat | 24.Oct.2020 - 14:00 | AR São Martinho | 1-3 | Rio Ave II | Gam4 | ||||
Sat | 24.Oct.2020 - 15:00 | Pevidem | 0-3 | Berço | Gam4 | ||||
Group C | |||||||||
Sat | 24.Oct.2020 - 15:00 | Paredes | 3-1 | União Madeira | Gam4 | ||||
Group A | |||||||||
Sat | 24.Oct.2020 - 15:00 | Vilaverdense | 2-2 | Pedras Salgadas | Gam4 | ||||
Sat | 24.Oct.2020 - 15:00 | Montalegre | 1-0 | Merelinense | Gam4 | ||||
Group B | |||||||||
Sat | 24.Oct.2020 - 16:00 | Camacha | 0-3 | Vitória Guimarães II | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 24.Oct.2020 - 16:00 | União Almeirim | 1-3 | Caldas | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 24.Oct.2020 - 17:00 | Rabo Peixe | 0-0 | Praiense | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 24.Oct.2020 - 21:00 | Vitória FC | 1-1 | Lagos | Gam4 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 25.Oct.2020 - 11:00 | Salgueiros | 2-0 | Câmara de Lobos | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 11:00 | Vila Real | 1-5 | Marítimo II | Gam4 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 25.Oct.2020 - 12:00 | Tirsense | 1-3 | Fafe | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Desportivo Aves | Felgueiras 1932 | Gam4 | |||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Brito | 1-0 | Mondinense | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Sacavenense | 0-2 | Torreense | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Lourinhanense | 0-1 | Pêro Pinheiro | Gam4 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Anadia | 1-0 | São João Ver | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Vila Cortez | 0-4 | Beira-Mar | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Sanjoanense | 0-0 | Castro Daire | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Canelas 2010 | 2-0 | Lusitania FC Lourosa | Gam4 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Trofense | 2-1 | Gondomar | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Amarante | 3-0 | Coimbrões | Gam4 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Vianense | 0-4 | Sporting Braga II | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Maria da Fonte | 2-2 | Vidago | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Aguia FC Vimioso | 0-2 | Cerveira | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Estrela Amadora | 2-0 | Oriental Lisboa | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Fabril Barreiro | 0-2 | Oriental Dragon | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Sporting CP II | 4-1 | Belenenses II | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Juventude Evora | 0-2 | Moncarapachense | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Amora | 1-0 | Lusitano GC Evora | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Aljustrelense | 0-2 | Olhanense | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Armacenenses | Moura | Gam4 | |||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | GRAP | 0-5 | Mortágua | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Carapinheirense | 2-2 | Sertanense | Gam4 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 15:00 | Oleiros | 2-2 | Marinhense | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 25.Oct.2020 - 16:00 | Ideal | 2-1 | Real | Gam4 | ||||
Regular Season | |||||||||
Wed | 28.Oct.2020 - 15:00 | Loures | 0-2 | Alverca | Gam2 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 01.Nov.2020 - 15:00 | Brito | Desportivo Aves | Gam5 | |||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 01.Nov.2020 - 15:00 | Armacenenses | Amora | Gam5 | |||||
Regular Season | |||||||||
Wed | 04.Nov.2020 - 11:00 | Vitória de Sernache | 4-4 | Oleiros | Gam5 | ||||
Group C | |||||||||
Wed | 04.Nov.2020 - 15:00 | Coimbrões | 1-1 | Trofense | Gam5 | ||||
Wed | 04.Nov.2020 - 15:00 | Gondomar | 0-0 | Paredes | Gam5 | ||||
Regular Season | |||||||||
Wed | 04.Nov.2020 - 20:30 | Caldas | 4-0 | Lourinhanense | Gam5 | ||||
Regular Season | |||||||||
Fri | 06.Nov.2020 - 18:15 | Marinhense | 1-1 | União de Leiria | Gam17 | ||||
Group D | |||||||||
Sat | 07.Nov.2020 - 14:30 | Águeda | 1-0 | Lusitano FCV | Gam6 | ||||
Group B | |||||||||
Sat | 07.Nov.2020 - 15:00 | Pevidem | 2-1 | Vitória Guimarães II | Gam6 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 07.Nov.2020 - 15:00 | União Almeirim | 0-1 | Loures | Gam6 | ||||
Sat | 07.Nov.2020 - 15:00 | Sintrense | 1-4 | Alverca | Gam6 | ||||
Group A | |||||||||
Sat | 07.Nov.2020 - 15:00 | Sporting Braga II | 3-1 | Vidago | Gam6 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 07.Nov.2020 - 15:00 | Amora | 1-0 | Moura | Gam6 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sat | 07.Nov.2020 - 16:00 | Ideal | 1-1 | Praiense | Gam6 | ||||
Group D | |||||||||
Sat | 07.Nov.2020 - 19:00 | Beira-Mar | 2-0 | Castro Daire | Gam6 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 08.Nov.2020 - 11:00 | Sporting CP II | 2-1 | Fontinhas | Gam6 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | AR São Martinho | 2-1 | Felgueiras 1932 | Gam6 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Fafe | 0-1 | Berço | Gam6 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Desportivo Aves | Mondinense | Gam6 | |||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Lourinhanense | 0-2 | Torreense | Gam6 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | União Santarém | 1-1 | Caldas | Gam6 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Sacavenense | 1-1 | Fátima | Gam6 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Sanjoanense | 2-1 | Lusitania FC Lourosa | Gam6 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Vila Cortez | 0-8 | Espinho | Gam6 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Amarante | 0-0 | Salgueiros | Gam6 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Paredes | 1-0 | Coimbrões | Gam6 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Vianense | 2-1 | Pedras Salgadas | Gam6 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Aguia FC Vimioso | 0-2 | Merelinense | Gam6 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Vilaverdense | 2-1 | Cerveira | Gam6 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Maria da Fonte | 2-2 | Mirandela | Gam6 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Bragança | 0-1 | Montalegre | Gam6 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Fabril Barreiro | 2-2 | Olimpico do Montijo | Gam6 | ||||
Regular Season | |||||||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Louletano | Armacenenses | Gam6 | |||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Moncarapachense | 1-2 | Lagos | Gam6 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Aljustrelense | 0-3 | Lusitano GC Evora | Gam6 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 15:00 | Juventude Evora | 1-3 | Olhanense | Gam6 |
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR SOU WOR N/C WOR WOR EUR EUR WOR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Campeonato de Portugal Prio - 2020/2021
- 89% 936 / 1056 Games
- Home team wins 44.02%
- Draws 25.96%
- Away team wins 30.02%
- Over 1.5 67.74%
- Over 2.5 44.23%
- Over 3.5 22.76%
- Goals 2269
- Goals /match 2.42
- Goals /match home 1.34
- Goals /match away 1.08
- Both teams score 43.91%
- Goals after 80' 15.29%
No tv schedule yet for US
(change)