Competition
Campeonato de Portugal Prio 2017/2018
Portugal
Games
Group B | |||||||||
Sat | 19.Aug.2017 - 15:30 | Camacha | 2-1 | Sanjoanense | Gam1 | ||||
Group A | |||||||||
Sat | 19.Aug.2017 - 17:00 | Minas de Argozelo | 1-2 | Mirandela | Gam1 | ||||
Group B | |||||||||
Sat | 19.Aug.2017 - 17:00 | Trofense | 0-0 | Gondomar | Gam1 | ||||
Sat | 19.Aug.2017 - 17:00 | Canelas 2010 | 2-2 | Espinho | Gam1 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 20.Aug.2017 - 15:00 | Praiense | 0-1 | Alcanenense | Gam1 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 20.Aug.2017 - 16:00 | Câmara de Lobos | 1-0 | Mondinense | Gam1 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 20.Aug.2017 - 16:00 | Sertanense | 2-1 | Marítimo II | Gam1 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 20.Aug.2017 - 16:00 | Lusitânia | 1-0 | Sacavenense | Gam1 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 20.Aug.2017 - 16:00 | Operário | 2-2 | Armacenenses | Gam1 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Montalegre | 1-1 | Fafe | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Pedras Salgadas | 1-0 | Torcatense | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Merelinense | 1-1 | Vilaverdense | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Oliveirense | 0-2 | AR São Martinho | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Bragança | 0-2 | Vizela | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Atlético Arcos | 1-1 | Arões | Gam1 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Aliança de Gandra | 2-0 | Sousense | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Freamunde | 3-0 | Salgueiros | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Cinfães | 2-2 | Coimbrões | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Felgueiras 1932 | 2-0 | Pedras Rubras | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Amarante | 1-1 | Cesarense | Gam16 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Anadia | 1-0 | Marinhense | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Águias do Moradal | 1-1 | AD Nogueirense | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Águeda | 1-0 | Benfica Castelo Branco | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Lusitano FCV | 2-0 | Ferreira de Aves | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Gafanha | 3-0 | Oleiros | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Mortágua | 1-0 | AD Fornos Algodres | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Sourense | 0-1 | União de Leiria | Gam16 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Mafra | 1-1 | Fátima | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Loures | 2-2 | Eléctrico | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Torreense | 1-1 | Sintrense | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Vilafranquense | 0-0 | Pêro Pinheiro | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | 1º Dezembro | 3-1 | Guadalupe | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Caldas | 1-2 | Coruchense | Gam1 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Louletano | 0-1 | Olímpico do Montijo | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Olhanense | 2-0 | Almancilense | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Estrela Vendas Novas | 1-0 | Ideal | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Moura | 0-1 | Farense | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Casa Pia | 3-1 | Lusitano VRSA | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Pinhalnovense | 1-1 | Oriental Lisboa | Gam1 | ||||
Sun | 20.Aug.2017 - 17:00 | Moncarapachense | 1-0 | FC Castrense | Gam1 | ||||
Group A | |||||||||
Sat | 26.Aug.2017 - 17:00 | Arões | 2-1 | Bragança | Gam2 | ||||
Group B | |||||||||
Sat | 26.Aug.2017 - 17:00 | Sousense | 1-0 | Trofense | Gam2 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 27.Aug.2017 - 15:30 | Fafe | 2-1 | Câmara de Lobos | Gam2 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 27.Aug.2017 - 16:00 | Marítimo II | 1-0 | Mortágua | Gam2 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 27.Aug.2017 - 16:00 | Ideal | 0-0 | Olhanense | Gam2 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Torcatense | 1-0 | Montalegre | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Mirandela | 3-0 | Atlético Arcos | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Mondinense | 1-0 | Minas de Argozelo | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Vizela | 2-1 | Oliveirense | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | AR São Martinho | 2-0 | Merelinense | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Vilaverdense | 2-1 | Pedras Salgadas | Gam2 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Gondomar | 0-0 | Freamunde | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Amarante | 4-0 | Camacha | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Salgueiros | 2-2 | Cesarense | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Sanjoanense | 0-0 | Felgueiras 1932 | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Pedras Rubras | 0-1 | Cinfães | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Coimbrões | 3-3 | Canelas 2010 | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Espinho | 1-1 | Aliança de Gandra | Gam2 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Marinhense | 1-3 | Águeda | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Sourense | 0-2 | Anadia | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Benfica Castelo Branco | 1-0 | Sertanense | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | AD Fornos Algodres | 0-1 | Gafanha | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Oleiros | 2-0 | Lusitano FCV | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Ferreira de Aves | 1-1 | Águias do Moradal | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | AD Nogueirense | 0-2 | União de Leiria | Gam2 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Fátima | 0-2 | Lusitânia | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Eléctrico | 0-2 | Mafra | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Sintrense | 2-2 | Caldas | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Sacavenense | 1-2 | Torreense | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Coruchense | 0-3 | 1º Dezembro | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Pêro Pinheiro | 0-1 | Praiense | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Alcanenense | 0-2 | Loures | Gam2 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Olímpico do Montijo | 1-1 | Operário | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Almancilense | 1-2 | Louletano | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Farense | 4-0 | Moncarapachense | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Armacenenses | 1-0 | Moura | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | FC Castrense | 2-2 | Pinhalnovense | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Oriental Lisboa | 2-2 | Casa Pia | Gam2 | ||||
Sun | 27.Aug.2017 - 17:00 | Lusitano VRSA | 2-0 | Estrela Vendas Novas | Gam2 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 10.Sep.2017 - 11:00 | Praiense | 2-0 | Guadalupe | Gam3 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 10.Sep.2017 - 15:00 | Ideal | 4-0 | Lusitano VRSA | Gam3 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 10.Sep.2017 - 16:00 | Câmara de Lobos | 1-0 | Torcatense | Gam3 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 10.Sep.2017 - 16:00 | Camacha | 1-1 | Salgueiros | Gam3 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 10.Sep.2017 - 16:00 | Lusitânia | 1-1 | Eléctrico | Gam3 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 10.Sep.2017 - 16:00 | Operário | 0-0 | Almancilense | Gam3 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Minas de Argozelo | 0-1 | Fafe | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Pedras Salgadas | 3-0 | Montalegre | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Atlético Arcos | 1-1 | Mondinense | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Bragança | 2-0 | Mirandela | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Oliveirense | 0-1 | Arões | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Vilaverdense | 3-0 | AR São Martinho | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Merelinense | 2-2 | Vizela | Gam3 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Cesarense | 1-0 | Gondomar | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Freamunde | 5-1 | Sousense | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Aliança de Gandra | 1-2 | Trofense | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Felgueiras 1932 | 1-2 | Amarante | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Cinfães | 2-1 | Sanjoanense | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Espinho | 3-1 | Coimbrões | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Canelas 2010 | 1-0 | Pedras Rubras | Gam3 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Sertanense | 2-1 | Marinhense | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Águeda | 1-0 | Sourense | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | União de Leiria | 3-1 | Anadia | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Mortágua | 1-1 | Benfica Castelo Branco | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Gafanha | 1-0 | Marítimo II | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Lusitano FCV | 3-0 | AD Fornos Algodres | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | AD Nogueirense | 0-3 | Ferreira de Aves | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Águias do Moradal | 2-2 | Oleiros | Gam3 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Torreense | 4-1 | Fátima | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Loures | 1-1 | Mafra | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Caldas | 1-1 | Sacavenense | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | 1º Dezembro | 3-2 | Sintrense | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Vilafranquense | 2-2 | Coruchense | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Alcanenense | 3-1 | Pêro Pinheiro | Gam3 | ||||
Group E | |||||||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Moura | 3-0 | Olímpico do Montijo | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Olhanense | 1-0 | Louletano | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Moncarapachense | 2-0 | Armacenenses | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Pinhalnovense | 0-1 | Farense | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Casa Pia | 2-0 | FC Castrense | Gam3 | ||||
Sun | 10.Sep.2017 - 17:00 | Estrela Vendas Novas | 0-1 | Oriental Lisboa | Gam3 | ||||
Group A | |||||||||
Sat | 16.Sep.2017 - 17:00 | Montalegre | 0-1 | Câmara de Lobos | Gam4 | ||||
Sat | 16.Sep.2017 - 17:00 | Arões | 0-0 | Merelinense | Gam4 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 17.Sep.2017 - 14:00 | Guadalupe | 2-1 | Alcanenense | Gam4 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 17.Sep.2017 - 16:00 | Marítimo II | 0-1 | Lusitano FCV | Gam4 | ||||
Group A | |||||||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Torcatense | 3-1 | Minas de Argozelo | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Mondinense | 2-1 | Bragança | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Fafe | 0-0 | Atlético Arcos | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Mirandela | 2-2 | Oliveirense | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Vizela | 0-0 | Vilaverdense | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | AR São Martinho | 0-1 | Pedras Salgadas | Gam4 | ||||
Group B | |||||||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Gondomar | 0-0 | Camacha | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Sousense | 0-1 | Cesarense | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Salgueiros | 0-1 | Felgueiras 1932 | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Trofense | 1-0 | Freamunde | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Amarante | 1-3 | Cinfães | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Coimbrões | 4-1 | Aliança de Gandra | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Pedras Rubras | 1-0 | Espinho | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Sanjoanense | 3-2 | Canelas 2010 | Gam4 | ||||
Group C | |||||||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Sourense | 1-2 | Sertanense | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Benfica Castelo Branco | 2-1 | Gafanha | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Anadia | 1-2 | Águeda | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Marinhense | 5-0 | Mortágua | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | AD Fornos Algodres | 1-4 | Águias do Moradal | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Oleiros | 0-1 | AD Nogueirense | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Ferreira de Aves | 0-1 | União de Leiria | Gam4 | ||||
Group D | |||||||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Eléctrico | 1-2 | Torreense | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Sacavenense | 2-1 | 1º Dezembro | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Mafra | 3-0 | Lusitânia | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Fátima | 0-1 | Caldas | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Sintrense | 1-2 | Vilafranquense | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Coruchense | 3-1 | Praiense | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Pêro Pinheiro | 0-1 | Loures | Gam4 | 1 | |||
Group E | |||||||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Almancilense | 2-0 | Moura | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Armacenenses | 1-3 | Pinhalnovense | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Louletano | 3-3 | Operário | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Olímpico do Montijo | 0-0 | Moncarapachense | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Farense | 1-2 | Casa Pia | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | FC Castrense | 6-0 | Estrela Vendas Novas | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Oriental Lisboa | 1-0 | Ideal | Gam4 | ||||
Sun | 17.Sep.2017 - 17:00 | Lusitano VRSA | 2-3 | Olhanense | Gam4 | ||||
Group D | |||||||||
Wed | 20.Sep.2017 - 11:00 | Guadalupe | 0-3 | Vilafranquense | Gam2 | ||||
Group A | |||||||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Atlético Arcos | 0-1 | Torcatense | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Minas de Argozelo | 1-2 | Montalegre | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Pedras Salgadas | 3-1 | Câmara de Lobos | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Bragança | 0-2 | Fafe | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Oliveirense | 5-1 | Mondinense | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | AR São Martinho | 0-1 | Vizela | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Vilaverdense | 2-1 | Arões | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Merelinense | 2-1 | Mirandela | Gam5 | ||||
Group B | |||||||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Cesarense | 3-0 | Trofense | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Aliança de Gandra | 2-0 | Freamunde | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Felgueiras 1932 | 1-1 | Gondomar | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Coimbrões | 1-1 | Pedras Rubras | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Canelas 2010 | 1-1 | Amarante | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Espinho | 3-2 | Sanjoanense | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Cinfães | 1-1 | Salgueiros | Gam5 | ||||
Group C | |||||||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Mortágua | 2-0 | Sourense | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Sertanense | 3-1 | Anadia | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | União de Leiria | 3-1 | Águeda | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Gafanha | 1-1 | Marinhense | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Lusitano FCV | 0-0 | Benfica Castelo Branco | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Ferreira de Aves | 2-4 | Oleiros | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | AD Nogueirense | 3-1 | AD Fornos Algodres | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Águias do Moradal | 0-3 | Marítimo II | Gam5 | ||||
Group D | |||||||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Caldas | 2-1 | Eléctrico | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Torreense | 2-3 | Mafra | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Loures | 1-0 | Lusitânia | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | 1º Dezembro | 1-0 | Fátima | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Vilafranquense | 2-1 | Sacavenense | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Pêro Pinheiro | 2-1 | Guadalupe | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Alcanenense | 2-1 | Coruchense | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Praiense | 1-3 | Sintrense | Gam5 | ||||
Group E | |||||||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Moncarapachense | 1-2 | Almancilense | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Moura | 1-2 | Louletano | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Olhanense | 1-0 | Operário | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Pinhalnovense | 2-0 | Olímpico do Montijo | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Casa Pia | 0-0 | Armacenenses | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Lusitano VRSA | 2-3 | Oriental Lisboa | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Ideal | 3-1 | FC Castrense | Gam5 | ||||
Sat | 30.Sep.2017 - 15:00 | Estrela Vendas Novas | 0-2 | Farense | Gam5 | ||||
Group B | |||||||||
Sat | 30.Sep.2017 - 16:00 | Camacha | 3-0 | Sousense | Gam5 |
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR SOU WOR N/C WOR WOR EUR EUR WOR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Campeonato de Portugal Prio - 2017/2018
- 100% 1213 / 1213 Games
- Home team wins 46%
- Draws 24.73%
- Away team wins 29.27%
- Over 1.5 70.4%
- Over 2.5 47.57%
- Over 3.5 24.81%
- Goals 3063
- Goals /match 2.53
- Goals /match home 1.46
- Goals /match away 1.07
- Both teams score 47.57%
- Goals after 80' 9.24%
No tv schedule yet for US
(change)